Odstranění nadměrného pocení

Odstranění nadměrného pocení

Léčivá látka botulini toxinum typ A (botulotoxin) se s úspěchem používá i k zamezení nadměrného pocení. Aplikace do podpaží slouží k léčbě tzv. primární hyperhidrózy axil. Klinické zlepšení obecně nastává během prvního týdne po aplikaci. Účinek léčby trvá průměrně 7,5 měsíce po podání první injekce. Nicméně u některých klientů přetrvá 1 rok a víc

K výkonům používáme výhradně kvalitní registrovaný léčivý přípravek BOTOX od společnosti Allergan. Uvedené výkony jsou vhodné pro ženy i muže!

Vlastnímu výkonu vždy předchází konzultace, během které lékař posoudí vhodnost použití metody i přípravku BOTOX, případně navrhne alternativní metodu např. výplňový materiál na bázi kyseliny hyaluronové. Následně s klientem absolvuje všechny potřebné náležitosti související s dohodnutým výkonem. Aplikace botulotoxinu provádí prim. MUDr. Zuzana Chovancová.

Pokud máte o uvedené výkony zájem, můžete se objednat v recepci Očního centra Visio nebo prostřednictvím facebooku, případně e-mailu: info@ocniambulace.eu nebo telefonicky na čísle: 777 449 100.

© 2021 ocni ambulance | design by visio