Chytře na mimické vrásky - omlazení botulotoxinem!

S přibývajícím věkem zanechávají mimické svaly na našem obličeji stále znatelnější stopu v podobě vrásek. Jedná se především o vrásky na čele, mezi obočím a při zevních očních koutcích. To je způsobeno úbytkem elasticity kůže, která se již sama nedokáže vypnout a vyhladit tak, jak tomu bylo v mládí. Aplikace botulotoxinu slouží k účinnému řešení i k prevenci rozvoje mimických vrásek. Způsobuje zablokování obličejových svalů tím, že deaktivuje nervová zakončení, která sval ovládají. Ten není schopen kontrakce a umožní pokožce se opět vypnout a vyhladit. Účinek léčebné procedury botulotoxinem se projeví za 2 až 5 dnů po aplikaci a přetrvá od 3 do 6 měsíců. Jeho nespornou výhodou je fakt, že klienta nevyřadí z pracovního ani společenského života. Drobné vpichy zaberou jen několik málo minut. Po skončení působení látky je nutné nechat svalům nějaký čas na zotavení. Poté je samozřejmě možné ošetření opakovat. Po skončení působení botulotoxinu se stav nezhorší, spíše naopak.

Léčivá látka botulini toxinum typ A (botulotoxin) se s úspěchem používá i k zamezení nadměrného pocení. Více ZDE.

Aplikace botulotoxinu provádí prim. MUDr. Zuzana Chovancová.

K výkonům používáme výhradně kvalitní registrovaný léčivý přípravek BOTOX od společnosti Allergan. Veškeré uvedené výkony jsou vhodné pro ženy i muže!

Vlastnímu výkonu vždy předchází konzultace, během které lékař posoudí vhodnost použití metody i přípravku BOTOX, případně navrhne alternativní metodu např. výplňový materiál na bázi kyseliny hyaluronové. Následně s klientem absolvuje všechny potřebné náležitosti související s dohodnutým výkonem.

Pokud máte o uvedené výkony zájem, můžete se objednat v recepci Očního centra Visio nebo prostřednictvím facebooku, případně e-mailu: info@ocniambulance.eu nebo telefonicky na čísle: 777 449 100.

Stav PŘED ošetřením Botoxem

Svislé vrásky mezi obočím, které jsou patrné při maximálním zamračení (glabelární vrásky), případně i v klidovém stavu.

Omlazení botulotoxinem

Stav PO ošetření Botoxem, 7. den

Omlazení botulotoxinem

PŘED aplikací Botoxu

Vějířkovité vrásky, které jsou patrné v klidu nebo při širokém úsměvu.

Omlazení botulotoxinem

PO aplikaci Botoxu, 7. den

Omlazení botulotoxinem

© 2021 ocni ambulance | design by visio